5 Aralık 2013 Perşembe

NERELERDEYİM :)Uzuun zamandır ortalarda yoktum. En son paylaşımımı haziran başında yapmışım. Yaz başından, kurban bayramına kadar çoğunlukla İstanbul dışındaydım. Haziran-ekim arası herhalde yaklaşık 3 hafta civarı İstanbul'da kalmışımdır. Eh hal böyle olunca da Hayal Atölyesini biraz ihmal ettim. Tabi  bu sipariş hazırlamadım demek değil; diş buğdayı hediyeliği, bebek şekerleri, kap kek süsleri, parti süslerinin yanı sıra bir de benim favorim olan çok tatlı baykuşlu bir nişan hediyeliği hazırladım.

Bu arada 3 haftalık bir Amerika seyahatim de oldu, e tabi ganimetlerim de oldu. Facebook sayfam 700 beğenmeye doğru gidiyor. 1000 civarı bir hediye(çekiliş) düşünüyorum. Daha karar vermiş olmamakla birlikte sanırım 1000. beğenene gidecek yine hediye. Bu sefer Amerika'dan aldığım ufak tefek şeylerden bir mini hediye torbası oluşturmayı planlıyorum :)

Fotoğraflardaysa hediye edilmek üzere sipariş aldığım kitap ayraçlarını bulabilirsiniz. Paketlerini de mini kalpli ağaçlarla süsledim ve kurdeleyle bağladım :) Şu anda birilerinin kitaplarının arasındalar :) Kitap okumayı seven biri olarak en güzel hediye kitaba eşlik edecek olan ikinci güzel hediye :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder